ÖN KULUÇKA PROGRAMI

KATILIMCI BAŞVURU FORMU

Patlat Fikrini Ön-Kuluçka Programı, Adana Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenmektedir. Programa başvurular ekipler halinde yapılacak olup her bir ekip en az üç kişiden oluşacaktır. Başvurular Ekip Temsilcisi tarafından tüm ekibin bilgileri aşağıdaki forma girilerek yapılacaktır.

Başvurular arasından 50 iş fikri uzmanlardan oluşturulacak bir jüri tarafından seçilecektir. Seçilen iş fikrine sahip ekipler 32 saatlik (5 gün) girişimcilik eğitimi verilecektir. Eğitimi tamamlayan ekipler arasından seçilecek 25 ekip Patlat Fikrini Bootcamp’e dahil edilecektir.

Patlat Fikrini Bootcamp, 3 ay süreyle girişimcilerin nitelikli eğitim ve derin mentörlük hizmetinden faydalanacakları ön-kuluçka hızlandırıcısı programdır. Program kapsamında girişimcilere iş modeli ve yalın üretim kanvası, ürün ve müşteri geliştirme, marka yönetimi ve girişim pazarlaması, operasyon yönetimi, girişimciler için finans yönetimi, melek yatırımcılık, teşvik ve fonlar gibi alanlarda alanında uzman kişiler tarafından en az 45 saatlik uygulamalı eğitim verilecektir. Eğitim programına paralel olarak girişimcilere birer mentör atanacak ve program süresince ürün/hizmet – pazar uyumunu sağlamaya yönelik faaliyetler yürütmeleri ve mevcut iş modeli ile iş planlarını revize ederek MVP (Minimum Viable Product – En Yalın Ürün) geliştirmeleri desteklenecektir. Programı başarıyla tamamlayan 25 ekip, program sonunda organize edilecek ve aralarında melek yatırımcıların da bulunacağı Demo Day gününde iş fikirlerini yatırımcılara sunma imkanına kavuşacaktır.

Patlat Fikrini Bootcamp programına başvuran adaylar arasında ekip temsilcisinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Aksi halde başvuru geçersiz sayılacaktır.


Ekip Üyesi 1 Ekip Temsilcisi(18 yaşından büyük olması zorunludur)


Ekip Üyesi 2


Ekip Üyesi 3 Varsa


Ekip Üyesi 4 Varsa


Ekip Üyesi 5 Varsa


İş Fikri İle İlgili Bilgiler